У статті про data-driven гіпотези ми вчимося формулювати гіпотези за п’ять кроків на прикладі RPG ігри та даємо безкоштовний шаблон для їх систематизації. Вам доведеться розробляти довгострокову продуктову стратегію. Ви створюватимете бачення, до якої функціональності треба прийти за п’ять років. Навчитися фільтрувати ідеї допоможе наша стаття про Lean Startup. Найцікавіше, що іноді керівники продуктів змінюють не посаду, а компанію і величину проєктів.

Тепер ви знаєте, які навички мають бути у продакт-менеджера. У наступному блоці ми розповімо, скільки може заробляти продукт і в яких компаніях працювати. Куди ж потім ростуть такі супергерої, як менеджери продуктів? Marketing Manager вакансії Адже таке враження, що вони вже вміють і знають усе, що можна знати і вміти. Люди, які працюють на цій посаді, мають певний образ мислення, який формується і змінюється протягом усього життєвого циклу роботи.

Підпишіться На Нашу Щотижневу Розсилку

Ви плануєте розвиток продукту, метрики, але все може піти за планом. Для цього потрібно буде давати конкретні завдання та відслідковувати результат. Продакт-менеджер часто взаємодіє з колегами – проджект-менеджером, маркетологом, аналітиком, UX-дизайнером. Він ставить завдання, влаштовує брейншторми, вирішує конфлікти.

хто такий product marketing manager та як ним стати

Має досвід побудови стартапів, розвитку компаній — лідерів ринку та роботи з міжнародними бізнесами. Працював над онлайн-редакторами контенту, маркетплейсами, соціальними мережами та e-commerce. У роботі продакти найбільше взаємодіють з розробниками та дизайнерами, а також з аналітиками, тестувальниками, службою підтримки, маркетологами та іншими продактами. Загалом постійна комунікація — невід’ємна частина роботи будь-якого Product Manager. У цій статті ми пояснили, хто такий продакт-менеджер і як стати.

У Чому Плюси Та Мінуси Професії Аналітика

Ролі продакт-менеджера і проджект-менеджера часто плутають. Сьогодні розберемося, хто вони такі і чим займаються. Поговоримо про навички та завдання проджекта і продакта.

хто такий product marketing manager та як ним стати

У більшості випадків у продакт-маркетолога немає інших фахівців в прямій субординації, тому з колегами з різних підрозділів він взаємодіє на рівних. Курс Product MarketingЯк донести аудиторії цінність продукту? Відповіді на ці запитання знає Product Marketing Manager. І ви також можете стати одним із них, якщо забажаєте.

Надаючи вашу електронну адресу, ви погоджуєтесь з нашою Політикою приватності. Хороше спеціалізоване PMM-ком’юніті — Product Marketing Alliance, агрегатор новин https://wizardsdev.com/ зі світу діджитал і реклами — канал в Telegram Діджитал комбуча. Написали про 5 професій, в яких можна почати кар’єру лише зі знанням англійської мови.

Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби. Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей. У статті Unit-економіка додатку ми розглядаємо взаємозв’язки між метриками та даємо поради щодо їх оптимізації.

Хто Такий Product Supervisor У 2024 Році

Також даний матеріал допоможе розібратися в тому, як розвиватися далі у кар’єрі тім ліда, та що потрібно знати, щоб стати ефективним Team Lead-ом. У цьому випадку знанням маркетингу та продажів можна пожертвувати і замість цього більше заглибитися в тестування, аналітику і роботу з фінансовими показниками. Насправді, тестування на користувачах має бути коником хорошого product manager. Його завдання — вміти правильно зібрати зворотний зв’язок і поліпшити продукт на основі отриманої інформації.

Звичайно, product administration — складна наука, але ніхто не вимагає опанувати її за один день. У Admixer, де було в різні періоди до 15 продуктів, я була Head of Product & Digital Marketing. Більше спільної роботи у мене було з продактом, який був занурений у біздев-процес обраного на період продукту, та сейлз-менеджерами, з девелоперами майже не комунікувала. Для цього важливо вміти користуватися сервісами аналітики, за типом «Яндекс.Метрики» і Google Analytics. Саме так ви зможете дізнатися, який матеріал читають більше, які сторінки цікавлять аудиторію, і що саме користувачі шукають на сайті. Відштовхуючись від цієї інформації, ви зможете створити ідеальну контент-стратегію.

Так що важливо вибрати ту вакансію, де від контент-менеджера потрібно те, в чому ви розбираєтеся. У цій статті детально описано, хто такий Team Lead та які обов’язки він має у компанії. У статті також розглянуто переваги та недоліки роботи тім ліда в IT-індустрії.

  • Якщо говорити про мій досвід, я працюю в корпоративному маркетингу з 2010 року в компаніях з різних країн і сфер бізнесу, але переважно це IT-сектор.
  • Щоб співпраця була продуктивною, PMM-му варто розвивати навички комунікації, менеджменту та вибудовування партнерських відносин.
  • «Я прийшов у продакт-менеджмент із технічним бекграундом, і вже в процесі заглиблювався в дизайн та аналітику.
  • Але охопити абсолютно усі сфери в рамках продуктового маркетингу одній людині неможливо.
  • Тепер ви знаєте, де шукати вакансії для продакт-менеджерів та на який рівень зарплати орієнтуватися.
  • У статті 10 соромних питань про UX ми розповідаємо про те, яку роль продакт-менеджер грає в UX продукті, і даємо вибір корисних ресурсів, щоб самостійно прокачатися в темі.

У таких ситуаціях основне завдання продакта — перевірити гіпотезу і з’ясувати, чи потрібен ринку розроблений сервіс і як його правильно монетизувати. У цьому випадку бюджет зазвичай обмежений, і основним завданням стає залучення перших користувачів для тестування концепції і пошук інвесторів. Технічний продакт зазвичай потрібен у проєктах, заснованих на інноваціях і складних винаходах. Це цілком очікувано в разі, якщо для того, щоб комунікувати з користувачами, потрібно добре розуміти переваги специфічної програми з незвичним функціоналом. Найчастіше такі менеджери продуктів — колишні розробники або системні аналітики.

Тепер зрозуміло, що продакт-менеджер це універсальний боєць. Тому ми радимо вибирати курси з професійними викладачами, хорошою структурою та практикою. У GoIT ти отримаєш усю необхідну інформацію, зворотний зв’язок від ментора та зробиш свій перший проєкт.

хто такий product marketing manager та як ним стати

Використання технології займе багато часу, але це реально. Разом із розробниками Джек оцінив терміни розробки, дату релізу та провів грумінг. Перед тим, як розпочати розробку, Джек склав документацію, описав consumer tales та aceptance criteria, щоб вся команда розуміла, який має бути результат. Коли Джек прийшов у компанію, було незрозуміло, які фічі увійдуть до першої версії продукту. Команда склала величезний перелік, який було неможливо продати.

А ще величезний обсяг різнопланових завдань може не сподобатися людям, які віддають перевагу заглибленню в один проєкт, замість менеджменту багатьох проєктів одночасно. Вийшов значний список абсолютно не пов’язаних між собою «хотілок», але в підсумку це допомогло всім порозумітися. Head of Product & Digital Marketing в Admixer Марія Кудінова відповіла на найпоширеніші питання про продакт-маркетинг. У цьому матеріалі ми пояснюємо, коли й кому потрібен PMM, як домогтися успіху в професії, а головне — чим вона відрізняється від продакт-менеджера і діджитал-маркетолога. Продакт-менеджер — це спеціаліст, який працює на стику бізнесу, маркетингу й розробки. Він контролює роботу над новим продуктом на всіх етапах і працює над тим, аби зробити продукт успішним для компанії та популярним серед користувачів.

І знайдемо основні відмінності, щоб тобі було простіше вибрати нову професію. Безплатні марафони та курси Project manager з нуля від GoIT. «Продакт-менеджер відповідає за запуск нових та розвиток існуючих продуктів, а тому працює на стику розробки, дизайну, маркетингу та бізнесу.